Залишити заявку
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами!

Про нас

ПРО КОМПАНІЮ
Ми створюємо сучасні пакувальні рішення, які приносять додаткові вигоди нашим клієнтам.

Наша команда, сучасні технології, сировина від топових світових виробників, системи контролю якості і ризиків, дозволяють нам поставляти продукцію just in time!

Відповідально заявляємо: "компанія "Дніпропластавтомат" - самий надійний постачальник гнучкої упаковки на ринку України".
НАША МІСІЯ
Впроваджуючи інновації та збільшуючи виробничий потенціал країни, забезпечити постійне зростання доходів наших клієнтів, створюючи сучасну і якісну упаковку, відточуючи високу швидкість поставок, відсутність браку і зменшення впливу на екологію.
НАШІ ЦІННОСТІ
  • Бути чесним з оточуючими і з самим собою.
  • Робити як для себе.
  • Взаємодопомога і робота в команді. Разом можна домогтися набагато більших результатів, ніж поодинці.
  • Нести відповідальність.
  • Прагнути до інновацій і нестандартних рішень.
ПЕРЕВАГИ
Співпраця з нами підвищить ефективність використання оборотних коштів. Завдяки швидким термінам поставки Ви зменшите наднормативні залишки упаковки на складах.
Зниження втрат на виробництві. Якісні характеристики і параметри нашої продукції знизять час наладки, зменшать час простою пакувального обладнання, збільшать продуктивність лінії.
Висока компетенція і ефективна комунікація. Команда технологів, відділ якості та відділ по роботі з клієнтами кваліфіковано і оперативно нададуть консультацію або допомогу.
Сучасні підходи до друку та додрукарської підготовки. Технології підбору фарб і кольорів, новітнє друкарське обладнання, технологія HD FLEXO дозволять не тільки отримати високоякісне зображення, але і гарантувати однаковий результат від тиражу до тиражу, а також низьку вартість друкованих форм.

На етапі узгодження макетів ми надаємо попередні кольорові проби саме Вашого дизайну, щоб Ви могли побачити результат і при необхідності відкоригувати його ще до запуску промислового тиражу.

Завдяки широкоформатній друкарській машині ми можемо виготовляти кілька дизайнів Вашої упаковки одночасно і поєднувати тиражі. Це призводить до зменшення вартості продукції і прискоренню терміну поставки.
Наші партнери