Доставка та оплата

Доставка

Доставка товару логістичним департаментом компанії (DDP)

Під час укладання угоди вказується спосіб доставки замовленої продукції. У нашій компанії створено логістичний департамент, який в найкоротші терміни організовує доставку товару в будь-який регіон України у зручне для Вас місце (офіс, склад, виробництво).

Термін доставки: 1-3 дня.

Переваги:
  • відділ логістики автоматично отримує інформацію про готовність продукції до відвантаження і готовий відправити вантаж в цей же день;
  • партнерські відносини тільки з перевіреними логістичними компаніями, які дбайливо ставляться до вантажу, доставляють у визначений термін, несуть відповідальність за збереження;
  • низькі витрати на логістику - щоденна перевірка і аналіз вартості доставки, пошук оптимальних варіантів.

Доставка товару транспортними компаніями

Доставимо продукцію в будь-який регіон транспортною компанією на Ваш вибір. Доставка здійснюється як на склад транспортної компанії, так і за вказаною Вами адресою.

Термін доставки: згідно з термінами, які регламентуються транспортною компанією.

Самовивіз з нашого складу (EXW)

Продукцію можна забрати на нашому складі в м Дніпро, за адресою пр. Богдана Хмельницького, 122. Виконане замовлення зберігається на спеціальному складі готової продукції, упаковане для подальшого безпечного транспортування, навантажувальна бригада і техніка завантажать продукцію в транспортний засіб.

Оплата

Умови і строки оплати обумовлюються до моменту укладання угоди. Менеджер відділу по роботі з клієнтами проконсультує Вас з усіх питань.
Наші партнери